ОПИС ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

Основною сировиною для виробництва панелей з кам'яної мінеральної вати є базальт та габро​​, і ​саме ці лужні литі гірські породи після плавлення в шахтній печі перетворюються на гарячу лаву, температура якої досягає 1500 ​​градусів Цельсія​. Лава в рідкому вигляді подається в так звані обертові лавові труби зі швидкістю кілька тисяч обертів, на яких вона перетворюється на натуральне волокно, утворюючи рідкий килим у формувальній камері. Сформований матеріал збагачується сполучними та гідрофобними речовинами​, ​​які пізніше забезпечують панелі чудову стійкість до поглинання вологи з повітря​​, ​завдяки чому виріб стає найвищої якості​​; ​цей процес також забезпечує прекрасну адгезію з клеєм та іншими розчинами​, ​призначеними для вбудовування майбутнього продукту​. Транспортний конвеєр подає шарами нанесене волокно у пристрій​​, в якому відбувається хвилеутворення волокон відповідно до типу виробу, що виготовляється. На наступному етапі сформований ​“килим​" ​​з вати потрапляє в камеру полімеризації​, ​в якій тверднуть сполучні речовини​, ​надаючи панелі потрібну товщину​​. Цей процес також відбувається за підвищеної температури​​, ​але не настільки високій​, ​як процес плавлення​; ​дана температура ніколи не перевищує ​​300 ​градусів Цельсія. ​

Після виходу з камери виріб охолоджується до температури оточення​​, а потім розрізається на потрібні розміри по довжині та ширині​. Продукти потрапляють на штабелеукладач​, ​де вони вкладаються у збірні пакування та обмотуються плівкою​. Збірна палета упаковується в плівковий рукав​​, ​що дозволяє зберігати продукт поза приміщеннями​. Завдяки новітній технологічній лінії вироби PETRALANA ​​досягають найвищих властивостей​, ​відповідаючи найсуворішим європейським та світовим стандартам​.

ЯК МИ СТВОРЮЄМО ПАНЕЛІ З КАМ'ЯНОЇ МІНЕРАЛЬНОЇ ВАТИ?

Сировина

 

Основною сировиною для виробництва панелей з кам'яної мінеральної вати є базальт та габро​. Ці лужні литі гірські породи, які після плавлення в шахтній печі перетворюються в гарячу лаву. Її температура досягає 1500 градусів Цельсія

 

Натуральне кам'яне волокно

 

Лава в рідкому вигляді подається в так звані  т.н. диски, що обертаються   зі швидкістю кілька тисяч обертів, на яких вона перетворюється на натуральне волокно, створюючи у формувальній камері рідкий килим. Він збагачується сполучними та гідрофобними речовинами, які пізніше забезпечують панелі чудову стійкість до поглинання вологи з повітря.

 

Чудова адгезія

 

Цей процес також забезпечує виробу прекрасну адгезію з клеєм та іншими розчинами, що  призначені для вбудовування майбутнього продукту.

 

Різні види мінеральної вати

 

Транспортний конвеєр подає шарами нанесене волокно у пристрій​​, в якому відбувається хвилеутворення волокон відповідно до типу виробу, що виготовляється.

 

Потрібна товщина матеріалу

 

Сформований “килим​"​​з вати потрапляє в камеру полімеризації​​, ​​в якій тверднуть сполучні речовини​, ​надаючи панелі потрібну товщину​​. ​Цей процес також відбувається за підвищеної температури​​, ​яка ніколи не перевищує ​​300 ​градусів Цельсія​​.

 

Продукт за розміром

 

Після виходу з камери виріб охолоджується до температури оточення​​, а потім розрізається на потрібні розміри за довжиною та шириною​.

 

Пакування

 

Продукти потрапляють на штабелеукладач​, ​де вони укладаються в збірне пакування та обмотуються плівкою​. Збірна палета пакується у плівковий рукав​​, ​що дозволяє зберігати продукт поза приміщеннями​. У такому вигляді мінеральна кам'яна вата потрапляє до замовника​.

Ця сторінка використовує файли cookie. Відсутність зміни налаштувань браузера означає згоду їх використання
Read Privacy policy