TOKARZ FREZER | 05.12.2023

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn tokarskich i frezarskich

  • wytwarzanie elementów do maszyn typu: wały, koła, pokrywy, tuleje

  • monitorowanie procesu obróbki w celu uzyskania odpowiednich parametrów

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i naprawczych w obszarze utrzymania ruchu

  • odpowiednie zabezpieczanie jakości urządzeń i narzędzi

  • wykrywanie usterek w obrabianych produktach i informowanie o tym przełożonych

Wymagania:

  • Znajomość technik obróbki skrawaniem

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość przyrządów pomiarowych

  • Znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem

  • Wykształcenie zawodowe o profilu obróbka skrawaniem – tokarz

Mile widziane

  • wykształcenie zawodowe w kierunku tokarz/frezer i/lub kwalifikacje umożliwiające obróbkę materiałów za pomocą tokarki i frezarki

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w nowoczesnym zakładzie

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, rozwoju wiedzy i umiejetności

  • pracę z doświadczonym zespołem, w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane pracą prosimy przesłanie CV w formacie PDF na adres: rekrutacja@petralana.eu lub osobiście w sekretariacie firmy, przy ul. Konstytucji 74 w Bytomiu.

Prosimy pamiętać o zawarciu w nich klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zobacz Politykę prywatności