Operator linii produkcyjnej | 06.06.2023

Stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Bytom

Główne obowiązki:

·         obsługa maszyn i urządzeń

·         przygotowanie i ustawianie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych

·         zapewnienie ciągłości i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn

·         kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów

Oczekiwania:

·         wykształcenie średnie techniczne lub budowlane

·         zaangażowanie w pracę

·         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o kierowanie CV i na adres: rekrutacja@petralana.eu

Prosimy pamiętać o zawarciu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Polityka prywatności.

Zobacz Politykę prywatności