Specjalista ds. Zaopatrzenia | 24.06.2021

Stanowisko: SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

Miejsce pracy: śląskie/Bytom

Opis stanowiska:

  • kompleksowe realizowanie procesu zaopatrzenia na potrzeby działu technicznego, produkcji, laboratorium (części do maszyn, podzespoły, serwisy)
  • koordynowanie dostaw i monitorowanie ich terminowości oraz bieżące reagowanie na pojawiające się problemy
  • przygotowywanie zapytań ofertowych na bazie specyfikacji dostarczonych przez dział utrzymania ruchu, produkcji, laboratorium
  • poszukiwanie nowych dostawców na rynku, negocjacje handlowe
  • prowadzenie i opieka nad dokumentacją zakupową
  • raportowanie wyników do przełożonych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (zaopatrzenie, handel)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1-B2)
  • samodzielność w działaniu
  • skrupulatność, sumienność
  • praktyka w negocjacjach handlowych

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw
  • możliwość współpracy z zespołami specjalistów z różnych obszarów w fabryce

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kierowanie CV (tylko w formacie PDF)
na adres: rekrutacja@petralana.eu

Prosimy pamiętać o zawarciu w nich klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zobacz Politykę prywatności