Specjalista ds. Kontroli Jakości | 04.03.2024

Stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

  • pobieranie próbek do badania,
  • wykonywanie badań, pomiarów i analiz,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,
  • bieżąca kontrola jakości,
  • praca o charakterze zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe o profilu chemicznym,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • możliwość podniesienia kompetencji dzięki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kierowanie dokumentów aplikacyjnych: CV tylko w formacie PDF na adres:
rekrutacja@petralana.eu

Prosimy pamiętać o zawarciu w nich klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Zobacz Politykę prywatności