Mechanik Utrzymania Ruchu | 06.06.2023

Stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń
  • Przeglądy, remonty i konserwacja urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy zmianowej (system 4-brygadowy)

Mile widziane:

  • Umiejętność spawania co najmniej podstawowa (spawanie elektrodą otuloną MMA)
  • Dużym atutem będzie znajomość obsługi przemysłowych instalacji gazowych (gaz ziemny, gaz koksowniczy, tlen, sprężone powietrze)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o kierowanie CV (tylko w formacie PDF) na adres:
rekrutacja@petralana.eu

Prosimy pamiętać o zawarciu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Polityka prywatności.

Zobacz Politykę prywatności