Magazynier | 31.10.2023

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Bytom

Twój zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru z produkcji do magazynu wyrobów gotowych,
  • wydawanie towaru z magazynu,
  • przechowywanie towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa wózka widłowego czołowego,
  • obsługa terminala systemu magazynowego,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • praca w systemie zmianowym: 3 zmiany, 4 brygady (godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6).

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego oraz wymiany butli gazowych,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • zaangażowanie w pracę, dokładność i rzetelność.

To oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej, polskiej firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,
  • możliwości samorozwoju,
  • szkolenie UDT,
  • wynagrodzenie rynkowe oraz możliwość pracy w nadgodzinach.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kierowanie CV
na adres: rekrutacja@petralana.eu

W związku z pandemią koronowirusa oraz w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, zachęcamy do konsultacji mailowych. Przepraszamy za niedogodność, ale musimy zachować wszelkie środki ostrożności w tym trudnym dla nas czasie. Do zobaczenia wkrótce.

Prosimy pamiętać o zawarciu klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Polityka prywatności

Zobacz Politykę prywatności